Benefity

Flotila Partners

Flotila Partners

Professionals Club

Professionals Club

Partners tripy

Partners tripy

Manažerský dodatek

Manažerský dodatek

Finanční příspěvky

Finanční příspěvky

T-Mobile

T-Mobile

Flotila Partners

Bez velkých ambicí nejsou výsledky. Tou naší je, abychom během pár let všichni jezdili v krásných, nových, reprezentativních a hlavně brandovaných vozech Partners. Za minimální měsíční náklady získáváte nejen možnost mobility, ale s novým vozem značek Škoda, Volkswagen nebo Audi se zvyšuje i pocit osobního úspěchu a atraktivita pro vaše klienty.

Professionals Club

Společnost Partners si uvědomuje, že ve svých řadách má množství profesionálů, obchodníků, kteří si díky své práci a píli zaslouží speciální péči a pozornost. Cílem nejsou jen odměny, ale především vytvoření zázemí a ulehčení každodenní práce a zajištění výhod, které profíci budou moci využít pro své top klienty. Z tohoto důvodu v roce 2016 vzniká speciální Professionals Club, který sdružuje nejlepší obchodníky, bez ohledu na pozici, kteří, za uplynulý rok napsali stanovené bankovní jednotky.

Partners tripy

NENECHTE SVÉ VÝKONY OSUDU A BUĎTE NA PALUBĚ S PARTNERS PŘÍŠTĚ I VY! Jsme jedna z mála českých firem, která odměňujeme každý rok vaši práci několika pečlivě vybranými cestami do zajímavých koutů světa. Na začátku roku se uskutečnil HOT Trip těch nejúspěšnějších z vás (za výkony z roku 2015), který se letos konal na jihu Afriky v JAR. Další spokojená banda se vrátila koncem června z Lisabonu a ostrova Madeiry.

Manažerský dodatek

V případě, že v Partners pracujete jako vedoucí poradce nepřetržitě po dobu deseti let, získáváte možnost doživotní měsíční renty do výše v rozmezí 100.000 Kč až 1.000.000 Kč v závislosti na dosažené pozici. Manažerský dodatek myslí na nepříjemné a nestandardní situace v kariéře. Garantuje příjem v těchto situacích jako je pracovní neschopnost, rodičovská dovolená. Nárok na provizi v plné výši vzniká také v případě pracovní neschopnosti či invalidity, a to po neomezeně dlouhou dobu. Součástí dodatku je i bezplatné manažerské pojištění. Současně v případě smrti či těhotenství, kdy vedoucí poradce není schopen právních úkonů, získává osoba jím určená po neomezeně dlouhou dobu zajištění do výše 100.000 Kč až 1.000.000 Kč dle dosažené pozice. Pokud se firmě daří, tak manažeři mají nárok na vyplacení mimořádné odměny (tzv. management money) až do 2 % provizního obratu firmy! Pro nejvyšší pozici Partner je připravena renta do výše 200.000 Eur.

Finanční příspěvky

Přispíváme na světelná loga Partners na pobočkách a klientských centrech. Na vybudování klientských center poskytujeme provizní bonus a zvýhodněnou možnost úvěru. Každý rok rozdáme na charitativních grantech poradců více než milion korun.

T-Mobile

Ve spolupráci se společností T-Mobile se nám podařilo vyjednat exkluzivní podmínky pro všechny naše spolupracovníky. Tarify, které máme, dosahují až 70% slevy oproti běžným retailovým tarifům. Navíc volání mezi poradci a manažery v rámci Partners probíhá zcela zdarma. Po dosažení pozice Consultant může poradce pořídit zvýhodněné služby také pro své rodinné příslušníky či asistentky. Každý měsíc též obměňujeme výhodnou nabídku mobilních telefonů za bezkonkurenční ceny.