Kariérové příběhy

Jak v praxi vypadá ten rychlý kariérní růst, o kterém možná čas od času slyšíte od svých známých? Kdo jsou ti, kteří se dostali rychle nahoru? A co stojí za jejich úspěchem? Máme pro vás skutečné příběhy kariérního růstu. Příběhy jsme vybrali napříč jednotlivými pozicemi ve firmě, začněme těmi zajímavými.

Kristina Žurková (33) - Senior Director, bývalá učitelka

„Já sama jsem se chtěla o penězích něco dozvědět. Financím jsem v té době vůbec nerozuměla a štvalo mě, že mě může kdokoliv snadno napálit. To bylo vlastně mou prvotní motivací, proč jsem se rozhodla vydat tímto směrem,“ vysvětluje.

Jan Vodehnal (30) - Senior Director, bývalý cyklista

„Jako mnozí další kolegové, i já jsem tenkrát dostal oznámení, že příští rok už pro mě v klubu není místo. Byl jsem nucený hledat si nové angažmá a zároveň jsem se začal poohlížet i po jiných příležitostech mimo sportovní branži,“ vzpomíná.

Marek Liška (39) – Senior Director, bývalý manažer

„Tušil jsem, že zůstat v BVV by znamenalo nechat si ujít jinou, zajímavější příležitost,“ vysvětluje svůj motiv pro změnu Marek Liška.

Ján Kalocsányi (50) - Team Manager, bývalý učitel a konstruktér

„Mockrát v životě jsem uvažoval spíše o vlastní firmě, i když jsem si začal pomalu uvědomovat, že mi začíná ujíždět vlak,“ vypráví.