Kateřina Smékalová

Učitelka ve speciální třídě Kateřina Smékalová, jejíž ambicí spíše než pracovat na své kariéře, bylo pomáhat lidem a být ve společnosti prospěšná, se ve finančněporadenské společnosti Partners proměnila v úspěšnou byznysmenku.

„Jednou, bylo to asi půl roku poté, co mi poradila s řešením hypotéky, se mě finanční poradkyně, zeptala: Neznáš někoho schopného? S humorem jsem jí odvětila, že snad jen sebe. Druhý den mi domluvila pohovor, a protože zastávám názor, že nic v životě není náhoda, tak jsem na něj šla,“ uzavírá Kateřina.

V té době navíc v Kateřině, kterou vždy hnal dopředu silný motiv být ve společnosti užitečná, sílil pocit nedocenění v oboru, o kterém si do té doby myslela, že ji bude živit celý život.

„V Partners jsem se najednou ocitla v prostředí, kde jsem své sociální cítění mohla uplatnit stejně tak dobře. Poprvé jsem si to uvědomila, když jsem sousedce refinancovala úvěr, který si vzala kvůli synovi. Ušetřila jsem jí vlastně jen pár tisíc, ale ona téměř brečela dojetím a opakovala, že jsem jí zachránila život,“ vzpomíná Kateřina. „Když jsem chtěla společnosti pomáhat jako pedagog, nikdo neocenil moji práci. Dnes někomu ušetřím peníze a on je za to opravdu vděčný.“

.


Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.