Petr Welsch

Jeden z ředitelů Partners Petr Welsch o sobě říká, že co kdy chtěl, to se naučil. Každého ale může potkat chvíle, kdy se mu přestane dařit. Petr si jak ve sportovní, tak v profesionální kariéře prošel vzestupy i pády. Díky tomu našel sám sebe a krize se už nebojí. Ví, jak na ni.

Mimo jiné pochopil, jak by nikdy nechtěl skončit: s pocitem nejistoty, co bude dál. Sportovní kariéru přirovnává té v Partners. „Nejprve jsem se zhlédnul v basketbalu a začal jsem se mu věnovat intenzivně. To samé pak v Partners,“ říká Petr.

Ve spolupráci se zakladateli Partners našel, co mu scházelo. „Člověk ve strukturálním byznysu zažije obrovskou proměnu. Všechno se zde odehrává třikrát rychleji než v normálním životě. Kolik lidí musíte poznat, kolik příběhů slyšíte, kolik neúspěchů musíte vstřebat. V tom je největší cena. Vytrvalost, trpělivost a schopnost počkat si na úspěch, které jsem měl ze sportu vypěstované, jsem si zde potvrdil a dále rozvinul.“ říká dnes Petr.

„Kdysi jsem byl ve Spojených státech navštívit bratra, který hrál basket v NBA. Tenkrát jsem byl proti němu pan Nikdo. Po pár letech jsem se sem vrátil na svatební cestu. Mohl jsem si dovolit nejdražší hotel v Las Vegas, zaplatit zde svatbu a ještě na ni pozvat své nejbližší spolupracovníky. To byl nejlepší pocit.“


Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.