Team leader

Očekáváme:

  • silnou osobnost,
  • odborníka v oboru financí,
  • kvalitního team leadera pro své spolupracovníky,
  • ukončené středoškolské vzdělání.

Náplň práce:

Předávání vlastních dovedností, školení spolupracovníků, budování nových kanceláří a organizace vzdělávacích aktivit pro tým.

Jako manažer Partners máte po splnění podmínek nárok na ročně vyplácené management money, tedy podíl na zisku společnosti.

Nabízíme:

  • možnost podnikat ve financích se silným Partnerem,
  • podporu při budování poboček, kanceláří a klientských center,
  • propracovaný vzdělávací systém zaměřený na znalosti financí i osobnostní dovednosti,
  • zázemí nejznámější finančně poradenské společnosti v ČR,
  • zaměstnanecké benefity, i když podnikáte,
  • nadprůměrné ohodnocení práce na základě výkonu,
  • časovou flexibilitu – jste pánem svého času,
  • možnost podílet se na řízení společnosti.

Pokud Vás zaujala pozice Manažera týmu Partners vyplňte kontaktní formulář vpravo, ovzeme se vám obratem a pozveme vás na osobní pohovor.

Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam