Pracovník centrály

Partners Financial Services, a.s.
Když jsme před 12 lety zakládali Partners, chtěli jsme změnu, a to platí dodnes. Měníme status quo a naplňujeme naší vizi skvělé finanční služby klientům. Máme k tomu nejenom dostatek odvahy, ale i nadšení a prostředků.
V Partners chceme ukázat, že finanční poradenství jde dělat poctivě. Nejsme korporace, promluvit s majitelem u nás není sci-fi. Poznejte jedinečnou kulturu pracovního prostředí, kde má každý možnost si přeměnit svůj sen v realitu. Buďte naší součástí!

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Projektový manažer VIP C a VIP CO

S otevřenou náručí uvítáme nového kolegu či kolegyni na velmi atraktivní pozici, kde můžete aplikovat vlastní nápady, projekty a předávat své zkušenosti. Budete součástí mladého proaktivního týmu šikovných lidí, budete cestovat a organizovat setkání poradců v této oblasti, včetně konferencí a práce Vás bude těšit. Více informací ZDE.

 

Junior online marketing specialista

Provozujeme největší český portál o financích Peníze.cz a nejen to! Jsme vydavatelství, kam patří  časopis Finmag a od února i úspěšný web Heroine.cz, který cílí na chytré čtenářky. K tomu všemu stavíme malou agenturu, co se zaměřuje na online marketing. A spadáme pod společnost Partners Financial Services, a.s. Více informací ZDE.

 

SPECIALISTA OCEŇOVÁNÍ RIZIK (LIFE UNDERWRITER)

Jsme součástí české finanční skupiny Partners Financial Services, a.s. Chceme dokázat, že životní pojištění se dá dělat i jinak, než je zvykem. Máme to štěstí, že Simplea vznikala na zelené louce, podle našich snů a představ. Nejsme zatíženi korporátními zvyklostmi a nařízeními. Spojili jsme chytré technologie se zdravým selským rozumem a vytvořili životní pojištění, které jako jediné na trhu garantuje svým klientům plnění pojistných událostí. A do našeho týmu přivítáme dalšího skvělého parťáka ! Více informací ZDE.

 

SPECIALISTA PÉČE O STÁVAJÍCÍ KLIENTY

Baví Tě komunikovat s klienty? Chceš se zapojit do týmu největší poradenské společnosti, která hraje první ligu ve financích? Pak jsi tady správně. Právě hledáme posilu – Specialista péče o stávající klienty– pro naši brněnskou centrálu. Více o pozici ZDE

 

SW DEVELOPER

Do brněnského týmu vývojářů hledáme nového kolegu či kolegyni.
Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem webových aplikací v technologii .NET a databázovým systémem MS SQL, se znalostí objektového programování v jazyce C#, Microsoft Visual Studio, s analytickým myšlením a schopností pracovat v týmu. Více o pozici ZDE.

 

SW DEVELOPER V PHP

Do brněnského týmu vývojářů hledáme nového kolegu či kolegyni.
Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem webových aplikací v jazyku PHP nad databázovým systémem MySQL, se znalostí objektového programování v jazyce C#, Microsoft Visual Studio, s analytickým myšlením a schopností pracovat v týmu. Více o pozici ZDE.

 

BRIGÁDÝ

MÁŠ ČERSTVĚ PO ŠKOLE NEBO HLEDÁŠ BRIGÁDU PŘI STUDIU?

Přidej se do klientského servisu společnosti Partners Financial Services!Hledáme osobnost plnou energie a nadšení, kterou bude práce bavit! Takže pokud tě láká pestrá náplň a kariéra ve finančním oboru s velkým potenciálem růstu, ozvi se. Více o brigádě ZDE.

 

BRIGÁDA PRO MAMINKY NA RODIČOVSKÉ

Přidejte se do klientského servisu společnosti Partners Financial Services! Hledáme osobnost plnou energie a nadšení, kterou bude práce bavit! Takže pokud si potřebujete zpestřit svůj den, láká vás různorodá náplň práce a kariéra ve finančním oboru, dejte nám vědět. Více o brígádě ZDE.

 

Nenabízíme zrovna to, co hledáte?

Zkuste nám poslat svůj životopis a napiště nám, po čem v kariéře toužíte.
Třeba v Partners hledáme právě vás...

personalni@partners.cz

 


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam