Pracovník centrály

Partners Financial Services, a.s.
Když jsme před 12 lety zakládali Partners, chtěli jsme změnu, a to platí dodnes. Měníme status quo a naplňujeme naší vizi skvělé finanční služby klientům. Máme k tomu nejenom dostatek odvahy, ale i nadšení a prostředků.
V Partners chceme ukázat, že finanční poradenství jde dělat poctivě. Nejsme korporace, promluvit s majitelem u nás není sci-fi. Poznejte jedinečnou kulturu pracovního prostředí, kde má každý možnost si přeměnit svůj sen v realitu. Buďte naší součástí!

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA PRODUKTOVÉHO VÝVOJE

Do našeho týmu PŘIVÍTÁME dalšího nadšeného parťáka/parťačku s chutí vytvářet férové pojištění pro normální lidi. Ať už jde o pojištění aut, domů, bytů, cestování, zdraví i úrazu. Více najdeš ZDE.

 

SENIOR ÚČETNÍ

Účetnictví a daně jsou vašim koníčkem? Máte rádi pestrou, a ne nudou práci i když se jedná o čísla, administrativu spojenou s účetnictvím. A máte tyto další předpoklady? Příjemné a milé vystupováním, samostatně, odpovědně a spolehlivě pracovat na svěřených úkolech, ale také pracovat v týmu a efektivně komunikovat. Pokud jste si odpověděla ANO to jsem přesně JÁ, tak právě Vás hledáme. Více najdeš ZDE.

 

ACCOUNT MANAGER DO POJIŠŤOVNY SIMPLEA

Přidej se k nám! Hledáme do našeho týmu další posilu, která má zkušenosti s obchodem ale i zároveň s IT, takže pozice přímo pro tebe Account manažer/ka s přesahem do IT. Více najdeš ZDE.

  

SPECIALISTA OCEŇOVÁNÍ RIZIK (LIFE UNDERWRITER)

Jsme součástí české finanční skupiny Partners Financial Services, a.s. Chceme dokázat, že životní pojištění se dá dělat i jinak, než je zvykem. Máme to štěstí, že Simplea vznikala na zelené louce, podle našich snů a představ. Nejsme zatíženi korporátními zvyklostmi a nařízeními. Spojili jsme chytré technologie se zdravým selským rozumem a vytvořili životní pojištění, které jako jediné na trhu garantuje svým klientům plnění pojistných událostí. A do našeho týmu přivítáme dalšího skvělého parťáka ! Více informací ZDE.

 

SPECIALISTA PÉČE O STÁVAJÍCÍ KLIENTY

Baví Tě komunikovat s klienty? Chceš se zapojit do týmu největší poradenské společnosti, která hraje první ligu ve financích? Pak jsi tady správně. Právě hledáme posilu – Specialista péče o stávající klienty– pro naši brněnskou centrálu. Více o pozici ZDE

 

SW DEVELOPER

Do brněnského týmu vývojářů hledáme nového kolegu či kolegyni.
Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem webových aplikací v technologii .NET a databázovým systémem MS SQL, se znalostí objektového programování v jazyce C#, Microsoft Visual Studio, s analytickým myšlením a schopností pracovat v týmu. Více o pozici ZDE.

 

SW DEVELOPER V PHP

Do brněnského týmu vývojářů hledáme nového kolegu či kolegyni.
Hledáme vývojáře se zkušenostmi s vývojem webových aplikací v jazyku PHP nad databázovým systémem MySQL, se znalostí objektového programování v jazyce C#, Microsoft Visual Studio, s analytickým myšlením a schopností pracovat v týmu. Více o pozici ZDE.

 

Nenabízíme zrovna to, co hledáte?

Zkuste nám poslat svůj životopis a napiště nám, po čem v kariéře toužíte.
Třeba v Partners hledáme právě vás...

personalni@partners.cz

 


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam