JAVA Developer

Centrála Partners sídlí v Praze a Brně, a právě do oddělení IT našeho zázemí společnosti, hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Pokud vás láká možnost vyvíjet úplně samostatně top prioritní projekt Partners - rozsáhlý klientský portál MojePartners se spoustou funkcionalit, přidejte se k nám! Hledáme zkušeného vývojáře, který se pro portál nadchne a posune ho o velký kus dál!

 

KOHO HLEDÁME?

Zkušeného vývojáře s analytickým myšlením a zkušenostmi s Oracle JAVA, MySQL, Apache Tomcat, Apache Wicket, GitLab. Výhodou (ale ne nutností) je znalost JavaScriptu, případně HTML/CSS.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Na samostatnou práci na  projektu, který bude takové tvoje softwarové dítě. Jde o unikátní klientský portál MojePartners, ve kterém klient najde vše o svých osobních financích.  Čeká tě vývoj klíčových komponent, napojení na vnitřní infrastrukturu Partners, optimalizace uživatelského prostředí ve spolupráci s UI designerem a vývoj nových funkcionalit.

CO NABÍZÍME?

Kromě základního platu také pravidelné odměny, stravenky, sick days, služební laptop a služební mobil. Dále nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky a benefitní kartu, pomocí které si sám určíš, jak chceš bonusy čerpat.

Příjemné prostředí v Spielberk Office Centre Brno nebo Prague Gate na Chodově a hlavně moc fajn kolegy!

 

Místo výkonu práce: Praha/Brno

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím strukturovaný životopis s kontaktem na e-mailovou adresu: personalni@partners.cz.


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam