Benefity, které oceníte

Víme, že benefitů není nikdy dost. Jejich dobré nastavení dělá spokojené spolupracovníky. Proto Vám nepředkládáme jen tak něco, ale právě naopak: To nejlepší od našich partnerů, exkluzivně pro Vás. Jistě si vyberete, co je pro vás to pravé, naší prioritou je radost na obou stranách. Máme pro Vás benefity od tarifů přes právní ochranu, budgety na vzdělání či eventy. Vše je nastavené na míru přímo Vám. Neváhejte se tedy na nás obrátit.

Tiskařské desatero v jednom. Konica Minolta!

Víme, že výkonná tiskárna nesmí chybět v žádné zaneprázdněné kanceláři. Buďte efektivní a snižujte náklady díky vyjednaným podmínkám od společnosti Konica Minolta.

Oblékněte se stylově. Poradí vám stylistka a získáte slevu 30 %

 

Jedovaté barvy do byznysu nepatří. Oblečte se vkusně a na míru

 

Choďte na schůzky včas. Pořiďte si hodinky za mimořádnou cenu

Chcete mít hodinky sladěné s outfitem? Anebo rovnou hodinky s logem Partners? Vyberte si z nabídky 2 000 druhů od firmy 4pm. Pro poradce a zákazníky Partners platí sleva 30 %.

 

Skvělá nabídka kravat různých druhů? S 15% slevou!

Kapesníčky, kravatové spony, kravaty, manžetové knoflíčky, motýlky, šály, letní šály, šátky, SLIM kravaty. Prostě široký výběr zboží, které ozdobí váš každodenní outfit. Navíc s Partners získáte 15% slevu na veškerý sortiment.

 

Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam