Podpora PR a budování značky

Profesionální práce s brandem Partners, to je doména společnosti.

Víme jak na to a v médiích jsme jako ryba ve vodě.

Vystupování v médiích, poradny, publikace, přednášky. Přispíváme Vám na vlastní propagaci na akcích v regionech a na světelná loga kanceláři, toho by si potenciální klient povšimnout měl.

Budováním brandu vytváříme a udržujeme dobré jméno společnosti Partners. Jsme féroví a profesionální. Chceme, aby to bylo vidět!

Individuální péče marketingového oddělení Partners zahrnuje tvorbu materiálů, předmětů, podporu kampaní a nových projektů napomáhajících zviditelnění značky a tedy i Vás. Taková péče stojí za to!

Na budování brandu se podílí každý spolupracovník Partners.

Vytváříme důvěryhodnou a stabilní společnost, která má dobré renomé u veřejnosti. Jsme uznávaným a vyhledávaným partnerem pro klienty i potencionální spolupracovníky.

Naším cílem je na jedné straně pomoc Vám propagací a na straně druhé kontrolovat materiály, které proudí ven.

Proč? Vy si nějaký leták uděláte klidně sami?

Pokud všechny materiály působí jednotně a profesionálně, podporují dobré jméno firmy, tím i Vás! Nemusíme pak řešit výtky klientů na nevhodnou nebo nekalou propagaci. Nápadům se však meze nekladou, a pokud nám zadáte co byste chtěli v materiálu mít, vytvoříme Vám ho na míru.

Když si s něčím nebudete vědět rady, máte neustále po ruce projektového manažera, se kterým můžete řešit veškeré záležitosti plynoucí z provozu poradenské kanceláře!

Při otevírání nové kanceláře nebo vylepšení stávající, myslete na označení kanceláře logem. Když budete mít zájem, můžete požádat Centrálu o finanční příspěvek.

Myslete na to, že právě Vy jste tou největší reklamou Partners.

 Podpora marketingu - v jednotě je síla


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam