€FPA

Staňte se finančním poradcem na světové úrovni.

Společnost Partners akademie nabízí zejména praktikům z oblasti finančního poradenství a plánování přípravný vzdělávací kurz k certifikační zkoušce pro získání prestižního evropského certifikátu European Financial Advisor™, ve zkratce €FA™. Tento certifikát uděluje a je garantován organizací €FPA Europe, která je největší a nejvíce respektovanou evropskou organizací, zabývající se zvyšováním kvality, kreditu a profesionality poskytování služeb v oblastech finančního poradenství a finančního plánování.

Jsme jedním ze čtyř partnerů evropské asociace finančního plánování €FPA, která je první nevládní organizací s vybudovanými profesními, vzdělávacími, zkušebními a etickými standardy v oblasti finančních služeb, působící v rámci evropských zemí.

Držitelé certifikátu jsou součástí elitního týmu, vlastní důkaz pro klienta o své odbornosti.

Získaný titul EFA je motivací pro členy týmu, získáváte výhodnější provizní systém, osobnostní rozvoj díky následnému vzdělávání - souvisí s profesní etikou.

A co dál!?

Vzdělávání je pro nás zásadní!

Pořádáme pravidelné konference pro všechny VIP CO a VIP C, kde přednášejí zkušení odborníci a zkušení obchodníci a můžete tak s nimi probrat problematická témata.


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam