Leady

LEAD je kontakt na motivované klienty, kteří projevili zájem pořídit si určitou službu či produkt. 

Projekt Leady vznikl jako podpora obchodních příležitostí. Daří se nám klienty, kteří aktuálně sami beznadějně hledají v nepřehledné džungli finančních produktů či pracovních příležitostí, přesměrovat přímo na Vás.

Spolupracujeme se 3 z 5 největších mediálních serverů v Česku. Navázali jsme spolupráci s jednou z největších mediálních skupin v ČR – společností MAFRA. Její vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES se 750 tisíci čtenářů denně a samozřejmě internetový portál iDNES.cz, který každý měsíc navštíví skoro 4 miliony čtenářů! Mezi další média skupiny patří Lidové noviny, Metro nebo 5plus2 a weby lidovky.cz, emimino.cz nebo metro.cz. Provozujeme webové portály, které informují o nabídce finančních institucí napříč trhem. Díky nástrojům, které jsou na těchto stránkách k užívání, získáváme kontakty. Po navolání call centrem filtrujeme leady. Podporujeme obchodní příležitosti, poskytujeme Vám tedy už ověřené leady, u kterých si jsme jisti, že klient myslí poptávku opravdu vážně a vy tak navazujete jen efektivní spolupráci. Garantujeme Vám exkluzivitu leadu – je předán vždy jednomu poradci!

O přidělení leadu jste informování SMSkou a e-mailem pro zajištění včasného navolání a domluvení schůzky.

Centrála Vám pomáhá s rozšířením klientského portfolia i s výběrem nových spolupracovníků.

Jak to funguje?

  • Návštěvník webu si zvolí produkt a následně životní situaci, ve které se nachází.
  • Podle zvolené životní situace vyskočí na klienta unikátní formulář, který nemá na českém trhu obdoby. Jedná se interaktivní a zábavný způsob, jak vyplnit parametry své poptávky.
  • Pokud to naše portfolio dovoluje, zobrazíme klientovi srovnání produktů jako např. u hypotéky, investic, půjček. Na rozdíl od konkurenčních srovnávačů se jedná se o skutečně propracované srovnání produktů, ve kterém klientovi neslibujeme nemožné, ale ukazujeme mu reálné možnosti.
  • Pokud klient zvolí nějakou nabídku, tato informace se propíše do leadu do Dodatečných informací.
  • Leady, které vygenerujeme, budou jen Vaše, navíc budou všechny navolány naším call centrem.
  • Máte tak před sebou opravdu jedinečnou obchodní příležitost: klientem telefonicky potvrzený zájem o řešení svých financí. Proto je nutné do 24 hodin zájemce kontaktovat a domluvit si s ním schůzku!
  • Díky informacím, které nám o osobě a svých potřebách klient poskytnul, navíc nepůjdete na první schůzku s prázdnou. Právě naopak. Navážete tam, kde CC skončilo, a byznys dotáhnete do konce.

 


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam