Partners Eventy

Jsou tou správnou motivací a odměnou za dobře odvedenou práci těm nejlepším poradcům a manažerům Partners. Za svou snahu si zasloužíte několik dnů volna v exotických zemích, při wellnes či na lyžích, strávených se svými nejbližšími. Každý kvartál se více než 100 manažerů Partners účastní Leaders clubu. Rodinný all inclusive prodloužený víkend v lázních, na horách, na zámku, na cestě za kulturou či sportem nabitý v příjemném kolektivu potěší každé dítě i životního partnera. 
Kvalifikujte se na jeden z Partners Tripů. 
Exotický Golden Trip, dobrodružný Adventure Trip nebo rodinný Silver Trip. Na všechny cesty jste automaticky pozváni i s životními partnery a na Silver trip i s dětmi. Na luxusních cestách s Partners se nemusíte o nic starat a můžete poznat nepoznané. Soutěžte v Partners lize o luxusní týdenní pobyt na horách. Zúčastněte se Partners konferencí s hosty jako je Brian Tracy, James Heidema a další. Nejlepší a důležití v Partners navštěvují Olympijské hry, jezdí na fotbalovou Ligu mistrů i hokejová či fotbalová mistrovství.

  • BYZNYS TRIP
  • VELKÝ TRIP PARTNERS
  • LEADERS CLUB

Kromě možnosti užít si několika dnů příjemného volno, tu máte jedinečnou možnost popovídat si s kolegy, předávat zkušenosti a navazovat spolupráci.

A protože je pro nás partnerství důležité - nejen to naše, ale i to Vaše. Vzhledem k dennímu vysokému pracovnímu tempu tu strávíte klidný čas se svou rodinou, na kterou obvykle nezbývá během všedních dnů tolik prostoru. 


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam