Partners kredity

Partners Kredit "bonus", který Centrála dává těm poradcům či manažerům, kteří sice dělají svoji normální práci a činnost, ale dělají v rámci ní věci, které jsou pro firmu v daný okamžik klíčové či strategické, či ji dělají způsobem, který je vlastně pro všechny strany výhodný.

Tedy, vlastně není potřeba dělat skoro nic navíc, než co byste dělali normálně a Centrála Vám za to ještě dá peníze. 

Kredity se poskytují například za každého aktivovaného klienta na MojePartners, každé uzavřené U Konto a každou dokončenou unikátní elektronickou analýzu.

Partners Kredit je nástroj, jak dát něco navíc lidem, kteří své práci dávají něco (to správné) navíc. :-)

Kredit za jednotlivé úkony není nijak závratný a jednotlivě moc nedává smysl, nicméně dohromady za celý (dobře fungující) tým už to může být docela zajímavé a může to pomoct tomu, kdo zrovna nejdříve potřebuje.

Jak "pomoct"? Takto získaný kredit totiž pak manažer může použít na uhrazení skoro libovolné pohledávky, kterou má on či kdokoliv v jeho přímé větvi zadanou v systému a provést tak její uhrazení, aniž by se sahalo na provize či stornofond. A je jen na vás na co se to rozhodnete použít.

Tým (manažerská struktura v přímé větvi) tedy společně svou rutinní činností "vydělává" kredity a pak je utratí za to, kde to potřebuje nejvíc.

 


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam