Produkční a provizní bonus

Bonusy, které potěší a budou Vás motivovat. Na kvartální či roční odměny se může těšit každý z Vás. Od nováčků po ostřílené poradce.

Mějte radost z práce a buďte za to odměňováni.

Provizní bonus je vyplácen kvartálně.

Tedy, pokud poradce splní kritéria pro daný kvartál, za všechny smlouvy jeho osobní produkce v daném kvartálu je mu vyplacen bonus.

Za pouhých 750 BJ za kvartál a proplacenost získáváte 0,5 euro = ročně 23 mil. Kč.

Výplata provizního bonusu

Na rozdíl od standardní provize, která je vyplácena „ihned“ po obdržení provize od obchodního partneraje provizní bonus vyplácen na kvartální bázi.

Při každém výpočtu získatelské provize je „bonusová část“ spočítána separátně a je odložena do určité čekárny.Například pokud poradce získá nárok na provizi za kvartál, kde má nárok na bonus, ale provize přijde po skončení tohoto kvartálu, i tento bonus je odložen do čekárny.

Tedy – bonus je vyplácen 4x do roka. U smluv, které jsou z předchozích kvartálů, je výplata bonusu řízena předchozím vyhodnocením kritérií, u kvartálu aktuálního jsou kritériaověřena a podle toho je bonus vyplacen.

Provizní bonus pro držitele certifikátu EFA je speciální systém provizního zvýhodnění pro poradce, kteří mají titul EFA a mají jej zaregistrovaný. Na rozdíl od standardního provizního bonusu je bonus pro držitele certifikátu EFA vyplácen okamžitě s každou provizí a kromě certifikátu samotného na něj nejsou daná žádná jiná kritéria. Společným rysem obou bonusů je to, že jsou vypláceny pouze za osobní produkci.


Mám zájem o pozici

Vložit soubor
Vložit soubor
*) povinné pole

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 
* Pole označená hvězdičkou "*" jsou povinná!
Potřebujete poradit?
Volejte zdarma: 800 63 63 63 Provozní doba: PO - PÁ, 8,30 - 19,00
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha, Brno, Ostrava

celý seznam