Lucie Drásalová, hypoteční a úvěrová analytička

Lucie Drásalová (*1979) je úvěrovou a hypoteční analytičkou ve společnosti Partners, kde působí od roku 2007. Věnuje se analýze trhu, publikuje do médií,  nastavuje spolupráci s bankami ve prospěch klientů Partners.

Podílí se na fungování Partners bankovní služby, speciálně v oblasti hypoték. Pravidelně připravuje sloupky Hyponews do týdenního newsletter Partners. Zaštiťuje benefitní program pro Top poradce Partners v oblasti úvěrů – VIP Hypoclub. Spolu s teamem IT vyvíjí  sofistikovaný software pro hypotéky – IQ Hypotéka – který dnes využívají nejen poradci Partners, ale i přední mediální server, jako Marfa či Porovnej24.

Je absolventkou Masarykovy university, Fakulty sportovních studií se specializací na basketbal a Přírodovědecké a Pedagogické fakulty, obor matematika. S poradenskou činností začínala nejprve v OVB, kde pracovala pět let. Aktivně se angažuje také v zaškolování nových poradců a v přípravě v oblasti hypotečních úvěrů ke zkouškám mezinárodního certifikátu €EFA účastníky vzdělávacího programu €FPA, kde je garantem modulu: Bankovní produkty a nemovitosti. Píše do řady českých médií a vystupuje i v televizi – Černé ovce, Sama doma atd.

Mezi její koníčky patří muzikálové herectví (od roku 1998 je hostujícím členem muzikálové scény Městského divadla Brno), miluje basketbal a sport obecně. Účastní se pravidělně běžeckých závodů na 10km a půlmaratonu. Je skalním fanouškem skupiny 30 Seconds To Mars  a miluje filmy Davida Lynche. Má fenky Rhodéského Ridgebacka – Madeleine a Roxanne. Má tříletého syna.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Lucie Drásalové naleznete zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.