Vladimír Weiss, finanční poradce a hypoteční specialista

Vladimír Weiss působí ve společnosti Partners od jejího založení v roce 2007 jako finanční poradce, lektor a konzultant. Poradenskou a lektorskou činnost provozuje nejčastěji v Praze a okolí. 

Vladimír Weiss (*1986) v roce 2015 úspěšně složil certifikační zkoušku a stal se držitelem významného evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování.

Vladimír Weiss je absolventem magisterského studijního programu Ekonomika a management (obor Podniková ekonomie a management) na Vysoké škole ekonomické v Praze. 

Ve společnosti Partners začínal již v roce 2007 na pozici Consultant. Je členem Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky (AFIZ), držitelem certifikátu České národní banky pro poskytování služby investičního poradenství a od roku 2013 také lektorem projektu Den finanční gramotnosti, jehož hlavním cílem je veřejně diskutovat o problémech finanční (ne)gramotnosti obyvatel a především zvýšit finanční gramotnost prostřednictvím publikační, publicistické a lektorské činnosti.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Vladimíra Weisse ke stažení zde.

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.