ČTK: Představenstvo Partners se rozšířilo o Cisarzovou a Kičmerovou


Praha 29. července (ČTK) - Představenstvo poradenské společnosti Partners Financial Services se od července rozšířilo o dva další členy, nyní je tedy sedmičlenné. Novými členkami představenstva se staly obchodní ředitelka Vladislava Cisarzová a ředitelka marketingu a PR Lada Kičmerová. Firma o tom dnes informovala ČTK.

Valná hromada též schválila čistý zisk za loňský rok 97,72 milionu Kč. Zisk bude poukázán na účet nerozděleného zisku minulých let a dividenda v letošním roce vyplacena nebude. "Důvodem k tomuto rozhodnutí je to, že jako akcionáři chceme dále investovat do rozvoje společnosti, do projektů a aktivit, které nás v dalších letech posunou zase o kus vpřed," uvedl předseda představenstva Partners Petr Borkovec. Celkový obrat společnosti v roce 2013 činil 1,3 miliardy korun.

Partners se v roce 2009 stala největší finančně-poradenskou firmou v České republice. Do skupiny Partners patří i další projekty, Partners bankovní služby, Partners Akademie, Partners Média a Partners investiční společnost, založená na sklonku roku 2010.

 

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.