Euro: Light lidé a podniky

PARTNERS FINANCIAL SERVICES Gabriela Beránková Kudrnová • členka představenstva V pondělí 1. září 2014 došlo ke změnám ve vedení akciové společnosti Partners Financial Services. Michal Špaňár, dosavadní výkonný ředitel, do jehož kompetence spadala centrála společnosti, se rozhodl z osobních důvodů svou pozici opustit. Centrálu Partners bude nově řídit představenstvo v čele s předsedou Petrem Borkovcem, který zároveň zastává funkci generálního ředitele. Pozice výkonného ředitele byla zrušena.
Na uvolněné místo v představenstvu nastupuje současná ředitelka HR a vzdělávání Gabriela Beránková Kudrnová.
Gabriela Kudrnová působí ve společnosti Partners od roku 2013 jako ředitelka lidských zdrojů a vzdělávání. Ve světě financí se pohybuje od roku 2004, z asistentských pozic se vypracovala až na řídící funkci. Hovoří plynně anglicky a německy a mezi její záliby patří cestování, tanec a zpěv, kterému se věnuje profesionálně.

Euro: Light lidé a podniky


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.