Blesk.cz: Dva řidiči, čtyři pojišťovny. Řidiči ušetří i tisíce, spočítala domácí ekonomka

Jiří si koupil nové auto. Jezdí často na služební cesty a plánuje rodinu, tak si koupil větší vůz. Momentálně si vybírá povinné ručení. Domácí ekonomka zjišťovala, jak rozdílné mohou být ceny povinného ručení.

„Nechci skočit po první nabídce, pročítám fóra, porovnával jsem na srovnávačích,“ popisuje vybírání povinného ručení Jirka. Zatím neměl žádnou nehodu, je mladý a ví, že roční pojistka ho nevyjde příliš levně. Na druhou stranu to bere jako investici. 

Co je pro Jirku důležité při výběru povinného ručení? Co radí odborníci? A proč by cena neměla být při výběru povinného ručení rozhodující? Dozvíte se ve videoreportáži:

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci-ekonomka/354832/dva-ridici-ctyri-pojistovny-ridici-usetri-i-tisice-spocitala-domaci-ekonomka.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

 

 

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.