Ihned.cz: Partners mění představenstvo. Firmu opouští výkonný ředitel Michal Špaňár

V Partners pokračují ve změnách nejvyššího vedení. "Michal Špaňár nám pomohl si z korporací vzít to dobré, jako například projektové řízení, některé procesy a odměňování lidí zajímavějším způsobem," komentuje odchod výkonného ředitele předseda představenstva Petr Borkovec.

Poradenskou společnost Partners opouští Michal Špaňár, její dosavadní výkonný ředitel. Ve firmě vydržel rok, odchází k prvnímu září. V Partners tvrdí, že k rozchodu dochází po vzájemné dohodě. "Vyzkoušeli jsme si člověka z korporace. Chtěli jsme k nám přinést část jejích prvků," vysvětluje pro IHNED.cz Petr Borkovec, předseda představenstva Partners. "Pro odchod jsem se rozhodl po zralé úvaze. Ten rok považuji za velkou a velmi přínosnou životní a zejména pracovní zkušenost. Společně se nám podařila řada zajímavých projektů. Spustili jsme například úspěšnou spolupráci s OK Group v oblasti firemních obchodů či službu Partners domov a další," komentuje svůj odchod Špaňár.

Do jeho kompetence spadalo i řízení centrály společnosti na Praze 4. Nově ji kolektivně povede představenstvo v čele s jejím předsedou Petrem Borkovcem, který nyní nově zastává také funkci generálního ředitele. Pozice výkonného ředitele bude k 31. srpnu 2014 zrušena. Na uvolněné místo v představenstvu nastupuje současná ředitelka HR a vzdělávání Gabriela Beránková Kudrnová. V představenstvu Partners nejde o letošní první změny, některé se staly už v červenci. "K novému způsobu řízení společnosti jsme se rozhodli na základě diskuse v představenstvu o dalším rozvoji a směřování Partners," vysvětluje Borkovec a dodává: "Chceme, aby se na řízení i nadále aktivně podíleli její zakladatelé a lidé, kteří stáli u jejího založení."

Představenstvo Partners má díky tomu od začátku léta místo pěti sedm členů. Místopředsedy jsou nově Vít Mikolášek, ředitel právních služeb a compliance, a Petr Bartoš, ředitel Operations. Přibyly obchodní ředitelka Vladislava Cisarzová a Lada Kičmerová, ředitelka marketingu a PR. "Všechno jsou to lidé, kteří jsou u nás dlouhá léta," doplňuje Borkovec. Do konce roku se společnost podle něj plánuje zaměřit na rozšíření sítě franšíz Partners market na 80 poboček po celé republice. "Dalšími prioritami jsou podpora klientského servisu prostřednictvím poboček, call centra i poradenské sítě a další rozvoj elektronických nástrojů, jako jsou analýza a finanční plán pro klienty," uzavírá Borkovec.

Originál článku: http://byznys.ihned.cz/lide/c1-62675560-partners-meni-predstavenstvo-firmu-opousti-vykonny-reditel-michal-spanar

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.