Udělej krok!

Právě v těchto dnech spouštíme interaktivní kampaň zaměřenou na studenty a čerstvé absolventy vysokých škol. Nabízíme jim příležitost a možnost odstartovat svoji profesní kariéru podnikáním s Partners. Proto je vyzýváme: Udělej krok!

 

Být úspěšný a nezávislý

Studentům o sobě dáváme vědět také prostřednictvím projektu Umím si poradit, kterým podporujeme rozvoj kariéry a finančního vzdělávání na vysokých školách. Pod vedením Gabriely Kudrnové, ředitelky HR a vzdělávání Partners, se zaměřujeme na dlouhodobou spolupráci s vysokými školami různého zaměření po celé České republice. Nyní tedy přicházíme s další aktivitou zaměřenou na mladé lidi.

Soutěž pro všechny

Stěžejním bodem kampaně je microsite www.udelejkrok.cz. Prostřednictvím různých komunikačních kanálů na ni přivádíme studenty a absolventy a jednoduše jim vysvětlujeme výhody podnikání s Partners.

Pokud jste se svoji kariérou spokojeni, nevadí, na stránce Udělej krok můžete také soutěžit. Zapojte fantazii, doplňte text do komiksových bublin v připravených videích a vyhrajte AUDI A3 na rok nebo jeden z deseti nejnovějších iPhonů 6!

Tak na co ještě čekáš? UdElejkrok.cz


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.