Pojištění aut a majetku: Nyní pohodlněji a s výhodami

 

Blíží se výročí pojištění Vašeho vozidla, domu nebo domácnosti? Chcete se dozvědět, jaké možnosti nyní trh nabízí? Zavolejte specialistům Partners na bezplatnou infolinku 800 63 63 63!

 

 

K tomu, abyste získali kvalitní informační servis o možnostech pojištění aut a majetku, stačí jediný hovor. Samotné pojištění lze sjednat rovněž po telefonu. Mailem obdržíte přehled pojistných podmínek a v případě jejich odsouhlasení stačí jen zaplatit pojistné. Přesně tím okamžikem začíná smlouva platit. Nemusíte tedy nikam jezdit a fyzicky podepisovat smlouvu.

Navíc sjednání pojištění přes bezplatnou linku s sebou nese i další výhody, mezi které patří (podle pojišťovny a splnění podmínek) například sleva 75% na roční cestovní pojištění, autopojištění za polovinu, či sleva 10% na pojištění domu a domácnosti.

Kdy je nejvhodnější doba na změnu své pojistky? Dva až tři měsíce před výročím smlouvy, abyste stihli případnou nevýhodnou smlouvu vypovědět. V případě, že si nevíte rady, naši specialisté vám ochotně pomohou.

PROČ SI SJEDNAT POJIŠTĚNÍ PŘES CALL CENTRUM PARTNERS?

  • Nemusíte nikam chodit, vše zařídíte za pár minut z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.
  • Pojištění se sjednává se specialistou na pojištění vozidel a majetku, který připraví kalkulace podle Vašich představ.
  • Můžete si vybrat jak špičkové pojištění s vysokým krytím, tak pojištění s dostatečným krytím za velmi výhodnou cenu.
  • Nabízíme pouze plnohodnotné pojistky shodné s prodejní sítí, žádné speciálně upravené pojistky s nižším rozsahem krytí

Martina Kudrová, vedoucí call centra Partners Financial Services, a.s.

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.