Na nový rok, udělej krok

Až do konce ledna probíhá soutěž v rámci kampaně Udělej krok, ve které můžete vyhrát Audi A3 na rok či jeden z 10 iPhonů 6.  Ti, kteří nechtějí soutežit a tvořit komiksová videa, se mohou zamyslet nad podstatou kampaně, zda i oni nechtějí udělat krok k našlápnutí své kariéry.

 

Soutěž pro všechny

Soutěžit můžete na adrese www.udelejkrok.cz. Vymyslete svou verzi videa, v němž se mladí lidé vymlouvají, proč se jim nechce do práce.

Zapojte fantazii, doplňte text do komiksových bublin v připravených videích a vyhrajte AUDI A3 na rok nebo jeden z deseti nejnovějších iPhonů 6!

Být úspěšný a nezávislý

Web www.udelejkrok.cz je určený především pro všechny studenty VŠ a VOŠ, absolventy a mladé lidi, kteří jsou napočátku své kariéry. Stačí udělat krok a mohou se stát úspěšnými podnikateli a spolupracovníky Partners, kteří budou nejen dobře vydělávat, ale také se neutále rozvíjet a mít dobrý pocit ze smysluplné práce. Co vy na to? Přečtěte si více informací, za to nic nedáte.

Tak na co ještě čekáš? NA NOVÝ ROK, UdElejkrok.cz.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.