Klub podnikavých žen

Jsme taková „vesnice“ na okraji Prahy. Většina lidí nás tu zná, ale je mnoho těch, kteří nevědí, co děláme, proč to děláme a co je naším cílem. Proto jsme se rozhodly udělat na přelomu roku vizi a koncept směřování Partners Kbely. Jsme tu tři ženy a v očku už máme další kolegyni.

A co je naším cílem? Zlepšit a zpříjemnit kvalitu života obyvatel Kbel a okolí ve třech základních oblastech – finanční služby, pracovní možnosti a volný čas. Inspiroval nás koncept Partners Local, díky kterému jsme byly schopny si uvědomit možnosti a potenciál, které Kbely umožňují.

V prosinci loňského roku jsme pořádaly Mikulášskou zábavu s odpoledním programem pro děti a večerním pro dospělé, kdy jsme pozvaly naše klienty a známé z Kbel a okolí. Ohlasy byly skvělé. Kromě rozzářených očí a „děkovaček“ i týden poté, jsme poptaly i dva nové klienty.

V lednu jsme podpořily Ples sportovců a v únoru to bude Reprezentační ples MČ Praha 19. Na obou těchto akcích se podílíme již několikátým rokem, konkrétně cenami do tomboly, jako jsou hry CF a knížky z dílny Partners.

Vymyslíme nové akce ve Kbelích

V letošním roce máme v plánu díky úzké spolupráci a dobrým vztahem s městskou částí Praha 19 podpořit jakýmkoliv způsobem většinu akcí. Jedná se o sportovní a kulturní program a některé aktivity nově vymyslíme a uspořádáme. Mezi ně patří například vzdělávání obyvatel ve finanční gramotnosti. Startujeme už tuto neděli, 1. února, kdy si zahrajeme Finanční svobodu.

Těmito plány to nekončí. Chceme také rozjet strategickou spolupráci se Sportovním klubem Kbely, případně založit nadaci pro Kbely, která by byla financována primárně z obratu naší firmy, a prostředky by se poté rozdělily a použily na podporu kultury, sportu a vzdělávání ve Kbelích.

Dále chceme pravidelně psát vzdělávací články, učit na místních školách a vizí je založit klub podnikatelů z Kbel, který místní lidi více propojí a umožní navázat obchodní spolupráce, které třeba zatím nevidí.

 

Soňa Straková, Jana Hubená, Jsmepartners.cz.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.