Partners U Konto: Chcete účet ZDARMA?

 

Vedení účtu a výběry z bankomatů v České republice i v zahraničí ZDARMA? Jakékoli online transakce ZDARMA? A to vše s garancí na 10 let?

 

 

Nově mohou zástupci finančněporadenské společnosti Partners nabídnout konto šité na míru potřebám přímo jejich klientů. Účet je zcela zdarma včetně bezplatných výběrů ze všech bankomatů doma i ve světě. Nové Partners U konto je bez poplatku za vedení účtu a veškeré online transakce jsou také zdarma. Klienti mají dané podmínky garantovány na 10 let. Využívat všech těchto benefitů může každý za splnění jediné podmínky – zasílat si na účet alespoň 12 tisíc korun měsíčně. Navíc studenti a mladí do 26 let mohou účet využívat zcela bez podmínek.

Místo akce dlouhodobost

Současné nastavení účtu se tak stává horkým želízkem v boji o přitáhnutí nových klientů mnohdy nespokojených se stávajícím účtem. „Chtěli jsme zjistit, co by tuzemské klienty přimělo změnit svou primární banku. Nechtěli jsme uvést na trh další akční nabídku, ale naopak uvést mobilitu klientů mezi bankami z teoretické roviny do praxe,“ vysvětluje záměry UniCredit Bank místopředseda představenstva Paolo Iannone.

Na co jsou Češi citliví?

Podle výsledků výzkumu, který si UniCredit Bank nechala vypracovat, jsou právě Češi obzvlášť citliví k poplatkům za bankovní služby. Jako další kritéria atraktivně nastaveného účtu byl odhalen komfortní přístup k bankovním službám a stoprocentní administrativní podpora při přesunu do nové banky. Češi hotovost vybírají průměrně jednou měsíčně, pokud by za výběr z bankomatu nemuseli platit, počet výběrů by se býval zdvojnásobil.

...a to je teprve začátek

Na všechny výzvy vyplývající z výzkumu reagujeme zprostředkováním účtu, který se rázem zařazuje mezi nejvýhodnější na trhu. Průměrný klient by měl díky jeho užívání ušetřit tisíce korun ročně. Přičemž podmínky hovoří ke klientovi jednoduše a srozumitelně. UniCredit Bank zároveň garantuje, že se nejedná o žádnou dočasnou záležitost: „Nový účet je jen začátek. Chceme se postarat o vše, co klienti v oblasti správy financí požadují, nejde o akční nabídku, současné podmínky Partners U konta spadají do garance deseti let,“ zdůrazňuje Paolo Iannone.

 

Simona Mrázková, jsmepartners.cz 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.