Audi A3 na rok získal Jiří Družbík ze Zlína

Pan Jiří Družbík získal roční pronájem Audi A3 za své video nazvané Pryč odsud dokud je čas. Kampaň, která běžela od konce října 2014 do konce ledna 2015, zaujala celkem 23 366 reálných uživatelů, z nichž 425 poslalo poptávku na práci.

Spokojený výherce i klient

„Nejdřív jsem tomu nechtěl věřit, když mi přišel první mail o tom, že jsem vyhrál auto na rok. Říkal jsem si, takových výher už tu bylo. Až po dalším upozornění jsem zpozorněl, že by na tom mohlo něco být,“ usmívá se výherce, který pracuje jako stavební projektant. Jeho první cesta s novým vozem povede do Tečovic u Zlína, kde bydlí. Během roku by s ním chtěl vyrazit i do Rakouska na hory. O soutěži se Jiří Družbík dozvěděl z našeho klientského newsletteru. „Můj poradce Patrik Marcián je z Kroměříže, doporučil mi ho bratranec. Jsem s ním spokojený a až budu časem řešit bydlení, určitě se na něj obrátím,“ dodává.

Zdroj: JsmePartners.cz

 

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.