Jste spokojení s prací svého finančního poradce? Poděkujte mu přes FB a vyhrajte!

Pozitivní zpětná vazba ze strany klientů je pro nás velmi důležitá. Díky ní nás naše práce naplňuje a máme energii k dalšímu zlepšování naší služby. Vyhlašujeme proto soutěž o nejlepší klientskou referenci. Na Facebooku Partners sdílejte své zkušenosti s finančními poradci Partners a vyhrajte dárek.

 

Soutěž o nejlepší klientskou referenci je jednou z pravidelných a nejdéle běžících soutěží Partners. Pokud chcete podpořit svého finančního poradce a získat od nás dárek, publikujte pod svým jménem svou pozitivní zkušenost na našich facebookových stránkách. Uveďte, prosím, i jméno poradce, jehož práci hodnotíte.

Vypublikováním reference prostřednictvím svého profilu zároveň souhlasíte s jejím zveřejněním. Tato reference se objeví mezi našimi příspěvky, my jí přesdílíme na zeď naší stránky a automaticky zařadíme do soutěže. Vaše reference zároveň může být využita i na tiskovinách Partners. Jakékoli další využití reference podléhá vašemu souhlasu a máte právo svou referenci kdykoli odvolat.

Ze získaných referencí vybíráme kvartálně ty nejlepší a jejich autory i hodnocené poradce odměňujeme. Vyhrazujeme si však právo prodloužit trvání soutěže a její vyhodnocení na více kvartálů, pokud to budeme považovat za účelné. Výsledek soutěže výhercům oznámíme.

Podmínkou získání výhry je zároveň poskytnutí odpovědí na otázky „S čím mi poradce Partners pomohl?" a „Co se mi líbí na poradenství od Partners?".

Těšíme se na vaše pozitivní zkušenosti! Nezapomeňte se stát také našimi fanoušky na Facebooku.

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.