Co pro vás ještě můžeme udělat?

 

V posledních týdnech jsme se zaměřili na vylepšení facebookové stránky Partners. Vynakládáme značné úsilí, abychom se naučili s vámi, našimi klienty, správně komunikovat. Podle doporučení odborníků se nechceme držet při zdi a otevřeně s vámi mluvit!

 

 

Naše stránka přináší řadu zajímavých informací ze světa financí a ze společnosti Partners. Zmiňujeme důležité změny na trhu, hlídáme pro vás výhodné nabídky z celého spektra finančních služeb a naopak vás varujeme před nekalými praktikami a na co si dát pozor. Kromě toho máte možnost dozvědět se řadu informací o Partners, o osobnostech, kteří s námi pracují, zajímavosti z akcí, které pořádáme a mnoho dalšího. V neposlední řadě pro vás také chystáme řadu soutěží o různé ceny!

Vy ještě nejste fanoušky?!

Pokud ještě nejste fanoušky FB stránky Partners ve vlastním zájmu to napravte na adrese https://www.facebook.com/PartnersFinancialServices. Doufáme, že se zapojíte a napíšete nám své zkušenosti s Partners, zúčastníte se diskusí a přispějete svými komentáři. Na naší stránce se také můžete zeptat, na to co vás zajímá ze světa financí, rádi vám poradíme a pomůžeme. Chceme se zlepšovat, proto neváhejte a řekněte nám, co pro vás můžeme ještě udělat. Jsme tu pro vás.

Zdroj: Partners

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.