Pobočka Partners nově v Rokytnici nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je krásné místo pro život, ale i skvělé místo pro podnikání. Své o tom ví Stanislav Hartych a Radovan Schrötter, kteří se rozhodli vytvořit společně novou Lokální klientskou pobočku právě v tomto městě.

Partners Lokal je vzorem vysokého standardu, který propojuje moderní design a neokázalou funkčnost. V Rokytnici má navíc perfektní polohu v centru města v těsné blízkosti městského úřadu.

„S kolegou jsme již nějaký čas plánovali vlastní kanceláře, a když se objevil projekt Partners Lokal, řekli jsme si, že je to přesně to, co u nás v Rokytnici chybí. Je to nejlepší volba, jak zvýšit naší důvěryhodnost na malém městě a vytvořit zázemí pro skvělý servis,“ vysvětluje Stanislav Hartych.

Od první chvíle se lidé vyptávají, co je to vlastně za provozovnu a čím se Partners zabývá. „Kromě stávajících klientů, kteří tu jsou prakticky jako doma, chodí už i první lidi z ulice, kteří se ptají co všechno pro ně můžeme udělat a tak trochu si nás oťukávají. Nejčastěji je klasicky zajímá povinné ručení a možnost ušetřit na stávajícím portfoliu. Měli jsme tu ale už i poptávku po leasingu na auto, konsolidaci úvěrů a hypotéku s běžným účtem od jiné banky, než od té, která se tu jako poslední drží v uvozovkách zuby nehty,“ zamýšlí se Radovan Schrötter.

Pánové chystají ve spolupráci s městským úřadem Den finanční gramotnosti a navazující open semináře pro veřejnost. „Tematicky budou zaměřené na jednotlivé programy analýzy osobních financí, chceme lidem ukázat například rozdíly mezi vlastním a nájemním bydlením, spořením oproti půjčce nebo předat rady jak správně investovat,“ dodává Schrötter.

Zdroj: JsmePartners.cz

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.