Muži a ženy jsou si konečně rovni!

Muži a ženy jsou si konečně rovni! Tedy alespoň když přijde na pojištění... Od 21.12.2012 jsou sjednocené sazby životního pojištění pro obě pohlaví. Díky tomu se mužům zlevnily některé rizikové složky pojištění. Pokud si muži aktualizují svou smlouvu životního pojištění, mohou na pojistném zaplatit výrazně méně než dříve.

PROČ SE ZMĚNA VYPLATÍ?

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl o sjednocení sazeb pojistného pro muže a ženy. Se zavedením „unisexových sazeb“ od 21. prosince 2012 došlo u mužů ke zlevnění pojistného pro některá rizika, především u pojištění smrti. Proto se vyplatí smlouvu aktualizovat: Při stejné výši měsíční platby zaplatíte za pojištění rizik méně, a více peněz tedy můžete spořit. 

 

KOLIK MŮŽETE UŠETŘIT?                            

Honza Spořivý má sjednané životní pojištění Invest& Live od pojišťovny Aegon s pojistnou částkou na smrt ve výši 1 000 000 Kč. Ve 30 letech si aktualizuje smlouvu. Uspořené peníze se mu přesunou do spořicí složky a zhodnotí se v horizontu 35 let. Tento jednoduchý krok pro něj znamená úsporu téměř 92 241 Kč!

  • Pojistná částka smrt: 1 000 000 Kč
  • Vstupní věk: 30
  • Výstupní věk: 65
  • Úspora celkem: 92 241 Kč*

 

UŠETŘIT NA ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ MŮŽETE VE SPOLUPRÁCI S PARTNERS. PROČ PRÁVĚ S NÁMI?

  • Jednička na trhu. Máme bezmála 350 tisíc klientů a s ročním obratem téměř jeden a půl miliardy jsme největším hráčem na trhu. Naše komplexní portfolio je složené z více než čtyř set produktů z oblasti bankovní, pojistné a investiční.
  • Kontrola kvality. Dbáme na dodržování etického kodexu poradce a vyžadujeme férový přístup ke klientům. Řešíme každou stížnost klienta.
  • Individuální přístup. Zajímá nás životní situace klientů, jejich možnosti, přání a cíle. Teprve po důkladné analýze finanční situace následuje finanční plán šitý na míru.
  • Exkluzivní produkty. V nabídce máme exkluzivní produkty v oblasti pojištění, investic, hypoték i bankovnictví.

 

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE SVÉHO FINANČNÍHO PORADCE!

 

Spočítejte si, kolik můžete díky změnám ušetřit právě vy: www.muzi2013.cz

 

 * Výše uvedený příklad se týká investičního životního pojištění Invest & Live; počítá s konstantní pojistnou částkou pro případ smrti s pojistnou dobou do 65 let věku muže, zhodnocením 4 % p.a. a porovnává rozdíl ve výši rizikové složky pojistného před sjednocením sazeb u mužů a žen a po něm. Výpočet je založen na známých informacích a expertních odhadech a má pouze informativní charakter. Výsledná úspora je pouze přibližným propočtem. Poskytovatelem pojištění je Aegon Pojišťovna, a.s., jejíž produkty zprostředkovává Partners Financial Services, a.s., jako pojišťovací zprostředkovatel. Pro získání úplných informací je nutno vždy vycházet z konkrétních pojistných podmínek, smluvních ujednání a platné právní úpravy ČR. Proto nelze zaručit správnost a úplnost výsledku ve vztahu ke konkrétnímu pojistnému produktu či smlouvě.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.