Bankovní účty bez poplatků

Nechcete platit za služby, které by měly být samozřejmostí? Nabízíme vám rozmanitou nabídku bankovních kont v oblasti osobních účtů. Stačí si jen vybrat ten, který vám sedí nejvíce.

 

 

CO MAJÍ NAŠE ÚČTY SPOLEČNÉHO?

Při aktivním užívání můžete mít účet zcela zdarma. Bezplatně pak získáte i neomezený počet výběrů z bankomatů UniCredit Bank v ČR i v zahraničí, můžete vybírat hotovost při platbě v obchodě (tzv. Cash Back), své peníze budete mít pod kontrolou díky modernímu přímému bankovnictví. Nejen to, ale i mnoho dalšího přináší naše bankovní účty bez poplatků.

 

KONTO PARTNERS

… vše, co potřebujete od svého bankovního účtu.

S účtem Konto Partners máte vše, co potřebujete a nemusíte se bát skrytých poplatků. Využívejte svůj účet aktivně a nezaplatíte ani korunu. Ke každému účtu můžete mít až dvě platební karty, zdarma navíc získáte i vedení dalšího běžného účtu v cizí měně.

Více informací získáte zde.

 

COOL KONTO PRO MLADÉ

... účet který změní Tvůj život!

Je vám od 15 do 26 let a chcete mít své peníze pod kontrolou? Pořiďte si Cool konto a buďte nezávislí! S Cool Kontem budete mít své peníze vždy po ruce. Neomezený přístup k hotovosti 24 hodin denně. Vybírejte z bankomatu, plaťte přes mobilní telefon, spravujte svůj účet přes internet. Pojďte do toho s námi klidně bez potvrzení o studiu.

Více informací získáte zde.

 

BUBLIKONTO PRO MLADÉ

...střádání do prasátka je pro kočku!

Naučte své děti spravovat peníze moderní cestou. Už žádné střádání do prasátka! Získáte pro své děti ve věku 0 až 15 let nadstandardní úročení i kartu Maestro pro placení i výběry z bankomatů. Samozřejmě můžete mít veškeré transakce svých dětí pod dohledem. 

Více informací získáte zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.