Kariéra sportovce a poradce Partners je podobná

Basketbalistu Jiřího Welsche můžete od července potkat na silnicích v Audi Q7 s logem Partners. Ne náhodou. K Partners má bližší vztah v první řadě díky svému bratrovi Petru Welschovi, který je jeho finančním poradcem. „Bližší vztah mě ale pojí i k dalším lidem z firmy – s Radimem Lukešem jsme se potkávali na hřišti před 20 lety v nejvyšší české soutěži a Petr Kroupa byl dokonce mým spoluhráčem na Spartě,“ vysvětluje Jiří Welsch a dodává: „Před měsícem se mi narodila dcerka, začal jsem se poohlížet po větším, rodinném autě, a když se objevila možnost využít jedno z flotily Partners, vše do sebe zapadalo.“

JIří Welsch

Co mají společného kariérní cesty profesionálního sportovce a poradce Partners?

Kariéra sportovce a poradce Partners se podobá hned v několika věcech. Za prvé je to potřebné vyrovnat se i s neúspěchem. Žádná cesta k úspěchu není přímá, člověk se potká se spoustou drobných neúspěchů, kroků zpět, na které je potřeba reagovat se stejným odhodláním a pracovním úsilím jako na začátku.

Další je vize. Ve sportu, stejně jako v Partners, je třeba mít sen, vizi, kam se chce člověk dostat. A za touto vizí každý den svou práci směřovat.

V neposlední řadě je společná i práce v týmu. V basketbalu musí každý myslet nejen na svůj výkon, ale i na výkon celého týmu. Stejně je tomu i v poradenství – všichni jsou součástí jednoho velkého týmu, týmu Partners!

Doporučil byste podnikání v Partners?

Určitě bych ho doporučil! Partners dává všem stejnou šanci a má vlastní vzdělávací systém, lidé si tu tak mohou plnit své ambice a realizovat se v pracovním životě.

Je vám tedy filosofie Partners blízká?

Je mi velmi blízká. Partners je totiž moderní a progresivní společnost, která dává jasnou šanci být v životě úspěšným. Záleží na každém, co je pro ten úspěch ochotný udělat a obětovat. Stejně jsem to měl i já v basketbalové kariéře.

Jak by měl vypadat poradce, kterému byste svěřil finance?

Musí na mě udělat dobrý první dojem, a to jak svým čistým, elegantním vzhledem, tak přirozeně sebevědomým vystupováním. Potom samozřejmě musí prokázat znalosti a přehled ve finančním prostředí. A nejlepší je, když za tím vším stojí nějaké doporučení a dobré reference. Sám jsem klientem od založení společnosti a mohu dát na Partners jen ty nejlepší reference!

 

Autor: Soňa Straková a Lucie Krejzová, JsmePartners.cz

 

 


Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.