Penze s Partners 2013

 

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o možnosti aktualizace Vašeho finančního plánu, a to zejména s ohledem na probíhající a připravované změny v důchodovém systému.

 

Od 1. 1. 2013 již nebude nutné spoléhat se jen na státní důchod, ale bude možné zajistit si finanční prostředky na stáří ze tří tzv. důchodových pilířů, které Vám umožní čerpat budoucí důchod z různých zdrojů.

Důchodové pilíře je zpravidla vhodné doplnit i o další spořicí a investiční produkty (pravidelné investice, investiční životní pojištění apod.), které Vám v budoucnu zajistí dostatek prostředků.

Počátkem roku 2013 Vás budeme v souvislosti s důchodovou reformou kontaktovat, abychom Vám nastavili důchodové spoření tak, abyste nebyl(a) zcela závislý/á na státním důchodu. Zároveň ověříme, zda je pro Vás vhodné vstoupit do 2. pilíře.

Po zkušenostech s důchodovou reformou na Slovensku si Vás dovolujeme také varovat před tlakem ze strany účelově založených zprostředkovatelských společností, které budou chtít vytěžit z důchodové reformy maximum bez ohledu na potřeby klienta a jeho dlouhodobý prospěch. Proto raději pečlivě zvažte, s kým se o svém budoucím důchodu budete radit!

Finance ve stáří jsou velmi důležitou otázkou, která ovlivní kvalitu Vašeho života v budoucnosti.

Nechte si raději zpracovat kvalitní finanční plán od prověřených odborníků na finance.

 

PROČ ŘEŠIT DŮCHODOVOU REFORMU S PARTNERS?

Jistota: Jsme největší finančněporadenská společnost na trhu s více jak milardovým obratem a třemi stovkami tisíc klientů. To Vám dává jistotu, že i za pět, deset let se budete mít kam obrátit se svým dotazem.

Objektivita: Naším cílem je připravit Vám komplexní finanční plán na stáří dle Vašich představ a možností. V našem produktovém portfoliu naleznete stovky produktů od desítek finančních institucí.

Odbornost: Máme přesné a srozumitelné informace o důchodové reformě, všichni naši poradci jsou důkladně proškoleni a přezkoušeni v souladu s požadavky právních předpisů.

Komplexnost: Nejde nám jen o důchodovou reformu! Pečujeme o klienty komplexně a dlouhodobě ve všech oblastech osobních financí.

Kontrola kvality: Dbáme na dodržování etického kodexu poradce a vyžadujeme férový přístup ke klientům. Řešíme každou stížnost klienta.

Exkluzivní produkty: Nabízíme nejlepší exkluzivní produkty v oblasti pojištění, investic, hypoték i bankovních služeb.

 

Děkujeme za čas věnovaný tomuto sdělení.

V případě otázek se můžete obracet na svého poradce Partners nebo na naši bezplatnou infolinku 800 63 63 63.

 

 

 

 


Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.