Michal Špaňár

místopředseda představenstva a výkonný ředitel

Michal Špaňár

Vystudoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy a studium MBA na U.S. Business School v Praze ve spolupráci s Rochester Institute of Technology, N.Y., USA.

Po působení na ministerstvu vnitra a v pojišťovně Allianz nastoupil v roce 2000 do nizozemského holdingu ING, kde pracoval dalších třináct let na různých postech. V letech 2000 až 2004 postavil pro ING velmi úspěšný model korporátního byznysu, se kterým se společnost z nuly stala lídrem trhu v zaměstnaneckých benefitech.

V následujících čtyřech letech transformoval největší brazilskou pojišťovnu SulAmérica v moderní finanční společnost. Poslední tři roky se věnoval strategickým projektům ING pro český a slovenský trh a řízení penzijních produktů.

Na pozici výkonného ředitele Partners nastoupil 1. září 2013, od února 2014 je též místopředsedou představenstva. Jeho rolí je zajištění perfektního fungování centrály společnosti směrem k poradenské síti, koordinace expanzí, akvizic a strategických projektů, stejně jako efektivní využití lidských a finančních zdrojů.

Je ženatý a volný čas nejradši tráví se svými třemi dětmi v rodinném kruhu.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku