O certifikátu EFA

Získání Certifikátu EFA představuje záruku kompetencí v dané oblasti na výborné úrovni. Zvýší Vaši efektivitu, sebevědomí, výsledky, postoj, argumentaci a zejména autoritu. Je to také nástroj prestiže, odlišení od ostatních společností i jedinečnosti, který lze prodat klientům, poradcům, rodině a známým. V Evropě je držení tohoto certifikátu naprostým standartem a od roku 2010 je možné jej získat i v České republice. Máte tak neopakovatelnou příležitostí etablovat se na evropskou úroveň. 

V současné době jsou vzdělávací programy EFPA Europe akreditovány v rámci více než 35 evropských univerzit a bankovních a pojišťovacích institucí. EFPA Europe tak velmi intenzivně plní úlohu centra poskytování profesního vzdělávání.      

  • EFPA Europe je uznávána jako nezávislá, objektivní a transparentní organizace v oblasti finančních služeb v Evropě, prověřující profesionalitu finančních poradců a finančních plánovačů. Všechny zkušební procesy, směřující k udělení některého z certifikátů.
  • EFPA Europe, byly nezávisle ověřeny a akreditovány buď speciálním vzdělávacím poradním výborem EFPA Europe, nebo prostřednictvím národních, nezávislých a odborných výborů, odpovědných za akreditaci v jednotlivých zemích. 
  • EFPA Europe se také velmi angažuje v problematice ochrany spotřebitele v oblasti finančních služeb a klade velký důraz na etické chování svých členů, které je jasně definováno a deklarováno v etickém kodexu EFPA Europe.  

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku