Den finanční gramotnosti

Partners se v oblasti finančního vzdělávání angažují již od svého založení v roce 2007. Nejnovějším projektem Partners je každoroční aktivita s názvem Den finanční gramotnosti. Kromě žádosti zaslané na UNESCO o oficiální vyhlášení 8. září jako Dne finanční gramotnosti akce spočívá ve spuštění zábavně-naučného webu http://www.denfinancnigramotnosti.cz, kde bude řada praktických rad a slovníček finančních pojmů.

Každý rok bude mít Den finanční gramotnosti nějaké hlavní téma. V premiérovém roce 2011 to byla finanční gramotnost napříč generacemi. Zajímalo nás, jak jsou na tom se znalostí finančních pojmů mladí, dospělí a senioři. Ve spolupráci s agenturou Mind Bridge si Partners nechali vypracovat vlastní výzkum finanční gramotnosti se zaměřením na mezigenerační srovnání, který najdete zde. 

DFG


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.