Krotitelé dluhů

První díl se na obrazovkách České televize objevil v lednu roku 2009 a poradci Partners již byli u toho. Partnerstvím pořadu přispěli k naplnění své vize o vzdělávání široké veřejnosti a zvyšování finanční gramotnosti spoluobčanů. V čele s Tomášem Prouzou vybraní manažeři a konzultanti Partners pomáhali lidem v tísnivé finanční situaci až do konce roku 2010, kdy veřejnoprávní stanice odvysílala již třetí řadu pořadu. Partners byli v letech 2009 a 2010 hlavním a jediným partnerem Krotitelů dluhů. Nejznámějším krotitelem se stal David Kučera, který si zahrál ve všech třech prvních sériích, a samozřejmě šéf týmu poradců Tomáš Prouza. Pořad Krotitelé dluhů také velice srozumitelně vysvětloval základní principy práce finančního poradce, který řešení problémů daného klienta navrhuje vždy až po důkladné analýze jeho situace a zvážení všech možných variant.

V roce 2011 se Krotitelé dluhů přesunuli na stránky Nedělního Blesku a v osmidílném seriálu poradci známí z televize radili s nejrůznějšími finančními situacemi jednotlivcům i rodinám.

 

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.