Dagmar Prajzlerová, manažerka projektu Partners bankovní služby

Dagmar Prajzlerová je projektovou manažerkou Partners bankovní služby ve společnosti Partners, kde působí od roku 2009. Plně zde zúročuje své bohaté zkušenosti v oblasti retailového bankovnictví a bankovních produktů.

Dagmar Prajzlerová (*1963) vystudovala Střední pedagogickou školu v Brně obor učitelství na mateřských školách a přes deset let se věnovala dětem. V roce 2006 pak absolvovala MBA studia a získala diplom na Nottingham Trent University.

V roce 1996 využila nabídku Hypoteční banky a zahájila kariéru v oblasti financí. Zpočátku se věnovala posuzování hypotečních úvěrů a školení externí obchodní sítě. Podílela se na tvorbě metodiky „Bonita klienta“, která zformulovala základní pravidla pro získání hypotečního úvěru na tehdejším hypotečním trhu. Svoji manažerskou kariéru začala plně rozvíjet od roku 1999 v GE Money Bank, kde měla až do roku 2003 na zodpovědnost oblast řízení rizik hypotečních úvěrů. Poté několik let pracovala jako členka představenstva finanční společnosti Credoma, a.s., na jejíž platformě vznikla později Equa bank.V roce 2009 přijala nabídku Partners, kde je zodpovědná za projekt Partners bankovní služby, nastavení bankovních produktů a rozšiřování portfolia.

Působí také jako finanční expert v odborné porotě soutěže Zlatá koruna a je lektorkou přípravných kurzů €FATM, modul bankovnictví a nemovitosti. Je certifikovanou držitelkou Black Belt v oblasti projektového řízení podle metodologie Six Sigma, která si klade za cíl identifikovat a odstranit příčiny defektů a chyb v procesech výroby a obchodu. Věnuje se také mentoringu žen na podnikatelských a manažerských pozicích pod hlavičkou celosvětové organizace Bussines and Professional Woman.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Dagmar Prajzlerové ke stažení zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.