Daniela Kočí, finanční poradkyně a manažerka

Daniela Kočí v současné době pracuje pro společnost Partners jako Team Manager a také jako lektorka finanční gramotnosti.

Daniela Kočí je původním povoláním redaktorka. V minulosti působila v redakcích celé řady časopisů od investigativního týdeníku Ring po dámský magazín The Best Woman, ale například i v interním časopise Dopravního podniku hlavního města Prahy. Je spoluautorkou knihy 110 výletů s Dopravním podnikem. Věnuje se redigování a korekturám knih. Zapojila se také do projektu Cestování v MHD, kde pracovala s tělesně a mentálně postiženými spoluobčany. Své bohaté zkušenosti z psaní článků nyní Daniela zúročuje v rámci finančně-poradenské praxe, kde se mimo jiné profiluje jako jedna z mediálních tváří společnosti. V roce 2011 změnila svou dosavadní kariéru doslova o 180 stupňů a začala podnikat v oblasti financí ve společnosti Partners.  

Ve svém volném čase ráda cestuje.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Daniely Kočí naleznete zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.