David Kučera, finanční poradce

David Kučera působí v Partners jako finanční poradce a konzultant od roku 2007. V roce 2011 se stal, jako jeden z prvních v České republice, držitelem prestižního evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování. 

David Kučera (*1979) provozuje poradenskou činnost zejména v Brně, v Praze a v rodném Jablonci nad Nisou.

David Kučera je absolventem Vysokého učení technického v Brně, Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií a následně i Fakulty podnikatelské, obor řízení a ekonomika podniku. V rámci svého doktorského studia téže vysoké školy, obor podnikové finance, se věnuje detailně finančním investičním instrumentům. Již od svých šestnácti let pracoval ve firmě svých rodičů v oboru slaboproudých technologií, nejdříve na pozici montážního technika, později jako revizní technik bezpečnostních systémů a manažer kvality, kde sbíral cenné odborné zkušenosti.

Od roku 2009 vystupuje v médiích, kde se věnuje dluhové problematice a správě rodinného rozpočtu, úvěrovým, spořicím a zajišťujícím produktům, jeho články a analýzy byly publikovány v MF DNES, Hospodářských novinách, Deníku, Lidových novinách a různých časopisech. V letech 2009 a 2010 se podílel na natáčení tří sérií pořadu Krotitelé dluhů, vysílaného Českou televizí.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Davida Kučery naleznete zde.


Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.