Lucie Simpartlová, ředitelka Partners investiční společnosti

Lucie Simpartlová působí v Partners na pozici ředitelky Partners investiční společnosti a členky představenstva od roku 2012. Má bohaté zkušenosti z oblasti investic a investičních strategií.

Lucie Simpartlová (*1976) vystudovala ekonomickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Do roku 2001 zastávala funkci zástupkyně ředitele ve West Brokers, s.r.o. Následně působila pět let v obchodním oddělení společnosti Conseq Investment Management a od roku 2006 pracovala v Pioneer Investments, kde byla v roce 2007 byla jmenována ředitelkou obchodu externí distribuce. Od července 2012 působí v Partners investiční společnosti jako ředitelka.

Hovoří anglicky, španělsky a německy. Volný čas věnuje své dceři a mezi její koníčky patří především cestování, filmy a sport, konkrétně plavání a lyžování.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fototgrafie Lucie Simpartlové ke stažení zde.

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.