Lukáš Škopek, vedoucí péče o firemní zákazníky

Lukáš Škopek pracuje v Partners od února 2013 nyní na pozici vedoucího péče o firemní zákazníky. Zodpovídá za spolupráci s podnikateli a korporátní klientelou. Rovněž má na starost oblast zaměstnaneckých benefitů a daňové zvýhodnění finančních produktů.

Lukáš Škopek (*1984) se v oblasti pojišťovnictví pohybuje od roku 2007. Pracoval na pozici školitele a později jako Key Account Manager. Před příchodem do společnosti Partners pracoval na centrále pojišťovny Generali a pojišťovny Aegon. V průběhu studia spolupracoval se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR a společností Adriatic Curatio na projektu léčebně-ozdravných pobytů pro děti a mládež Mořský koník.

Absolvoval magisterské studium se zaměřením na řízení lidských zdrojů na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Na Vysoké škole Karlovy Vary studoval právní specializaci a ve švýcarském Thunu se věnoval studiu hotelového managementu na tamní Hotelfachschule.

Mezi jeho zájmy patří fitness programy Les Mills, cestování a literatura z oblasti komunikačních dovedností a osobního rozvoje. Hovoří anglicky, německy a srbsky.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Lukáše Škopka ke stažení zde.


Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.