Lukáš Urbánek, finanční poradce

Lukáš Urbánek působí ve společnosti Partners od roku 2008 na pozici VIP finančního poradce a společně s týmem provozuje VIP poradenskou kancelář ve Zlíně. V roce 2011 se stal držitelem prestižního mezinárodního certifikátu European Financial Advisor - EFATM, který vlastní pouze několik desítek lidí v České republice.

Lukáš Urbánek je jedním z prvních držitelů prestižního mezinárodního certifikátu European Financial Planner - EFP, který vlastní pouze dvě desítky lidí v celé České republice. Svoji poradenskou činnost zahájil v roce 1999 a se společností Partners spolupracuje od roku 2008. Společně se svým týmem provozuje poradenskou kancelář VIP Consulting Office ve Zlíně.

Poradenská kancelář se specializuje na poskytování komplexního finančního poradenství pro fyzické osoby a nově také pro majitele malých a středních firem. Svým klientům dokáže pomoci v oblasti investic a správy rezerv, financování bydlení, diverzifikaci a zajištění rizik. Majitelům firem je potom určeno poradenství v oblasti přípravy na úspěšný odchod z firmy a dosažění finanční nezávislosti, snížení rizik spojených se závislostí na vlastním podnikáním, ošetření dohod mezi společníky, daňová optimalizace.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Lukáše Urbánka naleznete zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.