Lukáš Urbánek, finanční poradce

Lukáš Urbánek působí ve společnosti Partners od roku 2008 na pozici VIP finančního poradce a společně s týmem provozuje VIP poradenskou kancelář ve Zlíně. V roce 2011 se stal držitelem prestižního mezinárodního certifikátu European Financial Advisor - €FATM, který vlastní pouze několik desítek lidí v České republice.

Lukáš Urbánek (*1980) provozuje VIP poradenskou kancelář ve Zlíně, která poskytuje komplexní služby v oblasti finančního poradenství a plánování. Vystudoval obor Technologie životního prostředí na Fakultě technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Se svými klienty spolupracuje již přes deset let. Dříve působil ve společnosti OVB Allfinanz, a.s., a Finod s.r.o. V rámci své praxe se také věnuje oblasti finančního vzdělávání pro širokou veřejnost. Přednášel na Střední průmyslové škole a na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně témata zaměřená na finanční plánování a jak si spořit na důchod. Pořádá Open semináře pro své klienty. Zároveň je také oficiálním školitelem v projektu Den finanční gramotnosti a projektu Nenech se dojit. Pravidelně se účastní vysílání Českého rozhlasu Brno. Je spoluautorem knihy „Jak ovládnout své peníze“.

Je bývalým reprezentantem České republiky v plavání handicapovaných sportovců, dvojnásobný mistr Evropy, dvojnásobný vicemistr Světa, účastník Paralympijských her v Sydney a Athénách. Volný čas nejraději tráví na cyklistických výletech s rodinou.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Lukáše Urbánka naleznete zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.