Marcela Střelcová, finanční poradkyně

Marcela Střelcová působí ve společnosti Partners od jejího založení v roce 2007 jako finanční poradkyně a Executive Manager. Poradenskou činnost provozuje zejména v Brně, Moravskoslezském kraji a v Kraji Vysočina.

Marcela Střelcová (*1984) je také oficiální školitelkou v  projektu Den finanční gramotnosti a garantkou firemních obchodů.

Aktivně se věnuje školením hry Finanční svoboda, Jak efektivně plánovat své finance či řadě seminářů v rámci výuky spolupracovníků, klientů či zaměstnanců pod hlavičkou projektu Zvyšování finanční gramotnosti. Při práci finančního poradce se věnuje optimalizaci a rozvoji zaměstnaneckých benefitů ve finanční oblasti s cílem zvýšit výhodnost těchto programů jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. S firmami se snaží rozvíjet povědomí jejich zaměstnanců o finančním trhu a o správném nakládání s penězi.

Vystudovala Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně se zaměřením na finanční podnikání. Během studií se zaměřovala především na oblast pojišťovnictví.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Marcely Střelcové ke stažení zde.

 


Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.