Martin Mašát, portfolio manager Partners investiční společnosti

Martin Mašát působí od roku 2013 v Partners Investiční společnosti na pozici vedoucího oddělení investic. Jako portfolio manager zodpovídá za individuální management investic významných zákazníků.

Martin Mašát (*1977) úspěšně absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a Institut ekonomických studií na Univerzitě Karlově. Jako jeden z nemnoha v České republice se může chlubit prestižním, mezinárodně uznávaným titulem CFA (Chartered Financial Analyst, udělovaný CFA Institutem, sídlícím v USA). Řady Partners přišel doplnit po dlouholetém působení v ING Investment Management na pozici investičního manažera pro portfolia pojišťoven a penzijních fondů. Na finančních trzích se pohybuje 13 let.

V Partners pod jeho kompetence spadá řízení investičního procesu a obchodování s cennými papíry včetně derivátů. Úzce spolupracuje s finančními analytiky, na rozdíl od nich se však nezaměřuje pouze na vyhraněnou oblast, ale vnímá trh jako celek. S příchodem Martina Mašáta se skupině Partners se otevřely možnosti individuálního asset managementu pro VIP klientelu Partners a korporátní sféru.

Jeho největším koníčkem je v současnosti jeho rodina.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Martina Mašáta naleznete zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.