Stanislav Holeš, ředitel úseku právních služeb a compliance a člen představenstva

Stanislav Holeš působí v Partners od roku 2011 jako právník a Compliance Officer, od roku 2014 pak jako vedoucí právního oddělení. V roce 2018 povýšen na ředitele právních služeb a člena představenstva. Věnuje se zejména legislativě spojené s činností Partners, právnímu poradenství a kolektivnímu investování. 

Úspěšně absolvoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Perličkou je jeho vysokoškolský titul z japonštiny, kterou vystudoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Stanislav Holeš (*1981) má ze své předcházející praxe zkušenosti z advokacie i ze státní správy. Před příchodem do společnosti Partners pracoval mezi lety 2006 až 2008 v CzechInvestu a od roku 2009 do roku 2011 na Ministerstvu financí, kde měl na starost oblast legislativy kapitálového trhu. Je členem dozorčí rady Partners investiční společnosti. Publikuje na finančním serveru Peníze.cz, v internetovém prémiovém magazínu Finmag.cz a v dalších českých médiích.

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fototgrafie Stanislava Holeše ke stažení zde.

 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.