Václav Valášek, finanční poradce

Václav Valášek působí v Partners jako finanční poradce a konzultant od roku 2007. V roce 2011 se stal, jako jeden z prvních v České republice, držitelem prestižního evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování. 

Václav Valášek (*1984) provozuje poradenskou činnost  zejména v Praze a na Trutnovsku.

Při studiích pracoval jako instruktor lyžování v Peci pod Sněžkou, poté v lesnické společnosti a krátce podnikal v oboru lesnictví ve Švédsku. V oboru financí pracuje od června 2006.

Od roku 2010 vystupuje v médiích, kde se věnuje osobním a rodinným financím a v poslední době i zaměstnaneckým benefitům. Jeho články a analýzy byly publikovány v MF Dnes, Lidových novinách, E15, Denících VLP, Finančním poradci, webech finmag.cz, peníze.cz a dalších.

Ve volných chvílích sportuje nebo relaxuje s rodinou, čte odbornou literaturu, vyhledává na internetu zajímavé rozhovory a přednášky, poslouchá rockovou muziku. 

Vybrané mediální výstupy naleznete zde:

Fotografie Václava Valáška naleznete zde.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.