Partners zakládají vlastní investiční společnost

Partners Financial Services, a.s. se rozhodli dále rozšířit své působení na českém trhu. Dceřiná společnost Partners obdržela 19. listopadu licenci od České národní banky, která ji opravňuje provozovat činnost investiční společnosti. „Máme rozsáhlé klientské zkušenosti i odborníky, kteří pracovali v úspěšných investičních firmách. Chceme na trh přinést fondy, které zde doposud chyběly, a které budou reflektovat různé rizikové profily i investiční horizonty našich klientů,“ říká předsedkyně představenstva Partners Kateřina Palková.

Partners investiční společnost představí svou produktovou nabídku zhruba na jaře roku 2011. V jejím čele jsou odborníci s bohatou zkušeností s investičním byznysem. Ekonom Pavel Kohout, člen představenstva a vládní rady NERV, je odborným garantem připravovaných investičních produktů. V minulosti působil ve společnostech PPF nebo holandské ING, kde zakládal několik úspěšných podílových fondů. Místopředsedkyně představenstva Kateřina Palková pracovala dva roky v Komisi pro cenné papíry a následně v Pioneer investiční společnosti řídila obchodní a marketingovou strategii firmy ve střední Evropě. Předseda představenstva Martin Vícha sedm let pracoval v asset managementu privátních aktiv a věnoval se portfolio managementu aktiv investičních, penzijních a podílových fondů.

Připravované fondy budou z rozhodující části koncipovány jako fondy fondů. Budou pracovat s fondy šestnácti renomovaných světových investičních společností. „Ze spektra tisíců dostupných fondů vybereme šampióny, kteří vystupují z davu. To je jen jeden z významých bodů, kterým se nové fondy mají lišit od průměru,“ uvádí Pavel Kohout.

„Díky našim zkušenostem se stovkami tisíc klientů víme, jak lidé u nás uvažují o investování. Naší nabídkou chceme reagovat na stav trhu, který nenabízí vhodné nástroje, které klienti potřebují v době turbulentních trhů. Rozhodli jsme se přinést službu, která byla doposud určena pouze bohatým lidem, široké klientele,“ říká Kateřina Palková.

Již s malou měsíční úložkou bude moci klient dosáhnout na komplexní a aktivně spravovanou investici. Partners investiční společnosti připraví takové investiční strategie, které budou zohledňovat různé rizikové profily a investiční horizonty. Partners v souladu se svou firemní filosofií nabídnou investiční řešení jinak.

Partners se v roce 2009 stali největší finančně-poradenskou firmou v České republice. Zásluhu na úspěchu má především nabídka nejkvalitnějších produktů na trhu a pečlivá příprava finančních poradců Partners. Tuto kvalitu potvrzuje i řada nezávislých testů médií a odborníků, exkluzivní produkty Partners v oblasti pojištění a pravidelného investování patří mezi ty nejvýhodnější na trhu. Odborníci z řad Partners publikují v předních českých médiích i na vlastním finančním webu Finmag.cz. Od roku 2008 se vybraní poradci účastní pořadu České televize Krotitelé dluhů. Partners zkrátka znamená: „Finanční poradenství jinak.“


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.