Partners na Květinové slavnosti školy Nový PORG

 

Základní škola Nový PORG se tradiční Květinovou slavností loučila s končícím školním rokem. Partners byli u toho a připravili pro děti zajímavý program…

Základní škola Nový PORG vznikla jako pobočka prestižního pražského gymnázia vedeného Václavem Klausem mladším. PORG patří k nejlépe hodnoceným českým školám a není bez zajímavosti, že jeho studenti předvedli vůbec nejlepší výsledky u nedávno zavedených státních maturit.

Květinová slavnost, kterou se Nový PORG oficiálně loučí s končícím školním rokem, se konala 27. června. Počasí oslavám přálo a bohatý program se postaral o zábavu dětí i rodičů, mezi nimiž se objevili mimo jiné guvernér České národní banky Miroslav Singer, současný prezident Českých aerolinií Miroslav Dvořák, nebo jeho předchůdce Radomír Lašák. A protože je žákem Nového PORGu rovněž syn ekonoma a ředitele Partners Pavla Kohouta, zrodila se na centrále společnosti myšlenka prověřit, jak jsou na tom vlastně děti z prestižní školy s finanční gramotností.

Vedle různých sportovních disciplín si tak mohli malí školáci vyzkoušet i testy finanční gramotnosti; zatímco pro menší děti byly připraveny lehčí vědomostní a početní otázky inspirované pohádkami, které by daly zabrat spíše dospělým, starší děti musely zodpovědět záludnější otázky, se kterými se může člověk potkat v reálném světě financí - například co je to kontokorent a co znamená pojem bonita klienta. Děti, které testy úspěšně zvládly, byly po zásluze odměněny a ti nejodvážnější si mohli zkusit složit obří puzzle – jak jinak než s tyrkysovým logem společnosti Partners.

Fotogalerii z Květinové slavnosti naleznete na oficiálních stránkách Partners na Facebooku.


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku

Máte vypnutý javascript. Pro správné fungování stránek je třeba jej povolit.