Dceřiné společnosti

 

Do skupiny Partners patří také několik dceřiných společností, které znamenají snahu neustále se rozvíjet, rozšiřovat své služby a nabízet je na nejvyšší možné úrovni.


Partners investiční společnost, a.s. obdržela v roce 2010 od ČNB licenci, která ji opravňuje provozovat činnost investiční společnosti. Partners se založením dceřiné společnosti rozhodli zužitkovat dlouhodobé zkušenosti i odborníky, kteří řadu let pracovali v úspěšných investičních firmách. Na trh přinesla fondy, které zde doposud chyběly a které reflektují různé rizikové profily i investiční horizonty klientů. Pro více informací navštivte stránky www.partnersis.cz

 

Partners akademie, s.r.o. umožňuje manažerům a poradcům rozvoj jejich komunikačních, manažerských či obchodních dovedností. Společnost Partners chce jako leader trhu finančního poradenství neustále zvyšovat úroveň svých spolupracovníků. Důraz klademe na profesionalitu na poradenských, manažerských i ředitelských pozicích. Poskytují účastníkům kurzů dovednosti potřebné pro výkon profese v oblasti finančního poradenství a finančního plánování. Více informací na www.partnersakademie.cz

 

Aktivity v oblasti médií jsou součástí snahy společnosti Partners vzdělávat a informovat klienty v oblasti financí. Vlajkovou lodí Partners media, s.r.o. je portál www.penize.cz - největší web o osobních financích na českém internetu plný kvalitních textů o aktualitách, kalkulaček, interaktivních grafik a rozhovorů. Web navštíví měsíčně v průměru 800 000 unikátních čtenářů. Pod Partners media patří i web www.finmag.cz, publicistický on-line magazín o ekonomice, penězích a světě financí v souvislostech, a od března 2015 také tištěný časopis Finmag. Dvouměsíční prémiový magazín o penězích, životním stylu a světě financí v souvislostech obsahuje rozhovory, komentáře, reportáže, ankety, názorové souboje a další zajímavé rubriky. Médium píší špičky české ekonomické žurnalistiky (Pavel Kohout, Lukáš Kovanda, Michal Kašpárek).

  

LogoAkciová společnost Partners Financial Services Polska, S. A. vznikla v prosinci 2011. Pro společnost Partners to znamenalo historicky první překročení hranic České republiky s cílem poznat a dobýt nový trh. Polsko, stát s bezmála čtyřiceti miliony obyvatel, kterým dosud chyběla možnost využívat komplexní, objektivní a nezávislé poradenské služby. 


Získejte více informací

Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání osobních údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.

Sdílet stránku